Депутати не підтримали угоду про державні закупівлі СОТ 0 246

Депутати не підтримали угоду про державні закупівлі СОТ

Депутатам Верховної Ради забракло голосів для ратифікації президентського законопроекту про приєднання України до Угоди про державні закупівлі Світової організації торгівлі. За відповідне рішення проголосували 159 депутатів з 259 присутніх. Про це йдеться у матеріалі “Радіо Свобода”.

Відтак це питання перший віце-спікер парламенту Андрій Парубій переніс до розділу раніше обговорюваних і зазначив, що друга спроба голосування відбудеться завтра. 

«Вже 12 років ринок України відкритий для будь-яких іноземних постачальників, в той час як ринок країн-членів угоди, а це 28 країн ЄС, США, Канада, Японія, – для українських експортерів закриті. Ми провели успішні переговори в Женеві і домовилися про приєднання до угоди на тих самих умовах. У нас вже є компанії, які готові з наступного місяця після ратифікації брати участь в тендерах. Наприклад, в тендері у Ірландії на розпізнавання облич потенційних злочинців. Я закликаю підтримати законопроект», – закликав тим часом заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

В свою чергу голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко зазначила, що завдяки угоді українським компаніям відкриється доступ до нових міжнародних ринків збуту з річним обсягом закупівель 1,7 трильйонів доларів. 

Заявку про приєднання до угоди про державні закупівлі СОТ Україні подала у 2011 році. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора