ДП “Селидіввугілля” домоглося зменшення на 8-10% вартості закупівель, необхідних для введення нових лав 0 302

У п’ятницю, 3 лютого, відбулося третє засідання робочої групи щодо процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти, створеної за дорученням Міністра Міненерговугілля Ігора Насалика.

На засіданні ДП “Селидіввугілля” звітувало за роботу, проведену протягом останніх чотирьох днів. За цей час були розіслані офіційні листи до контрагентів закупівель з пропозицією щодо можливості зниження ціни у додатках договорів.

Наразі очікується ще кілька офіційних відповідей. Проте вже зараз, зі слів керівництва ДП “Селидіввугілля”, підсумково за результатами переговорів з постачальниками вдалося знизити вартість контрактів, необхідних для введення нових лав, на 8-10%, що складає близько 6 млн грн.

У середу, 8 лютого, відбудеться наступне засідання, під час якого повинні прийняти остаточне рішення щодо фінансування частини контрактів з цінами, які не викликають зауважень комісії, та визначення необхідності повторного проведення деяких тендерів.

На думку аналітика житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Олександра Горлушка, ситуація ускладнюється тим, що, згідно доповіді Міненерговугілля, лави ДП “Селидіввугілля”, які наразі працюють, забезпечать роботою шахтарів ще на півтора-два місяці, і тому фінансувати введення нових лав у розробку потрібно починати вже зараз, аби 2500 шахтарів мали роботу.

“Комісія повинна вирішити складне питання: закуповувати обладнання за поточними, “сумнівними” цінами, чи позбавити роботи 2500 працівників шахт, а отже – залишити їх та їхні родини без засобів для існування”, – зауважив Олександр Горлушко.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора