ОПОРА співпрацює з Міненерговугілля у напрямку виявлення корупційних ризиків 0 318

У вівторок, 11 квітня, в Міненерговугілля відбулася перша установча зустріч робочої групи щодо оцінки корупційних ризиків у субсидуванні та ліквідації безнадійно збиткових державних вугледобувних підприємств.

Зустріч пройшла відповідно до Наказу Міністра енергетики та вугільної промисловості України від 18.01.2017 № 61 «Про оцінку корупційних ризиків».

На установчій зустрічі обговорювалися загальні питання співпраці між департаментами Міністерства, які прагнуть знизити дискретність прийняття рішень, а також напрацювати процедури прийняття вмотивованих рішень, та громадськими організаціями, які мають бажання консультувати Міністерство з питань прозорості, публічності та відкритості роботи перед суспільством.

Окремо розглядалося питання можливих корупційних ризиків під час затвердження проектів ліквідації та консервації вугледобувних підприємств, які належать до сфери управління Міненерговугілля. Учасники внесли пропозиції щодо принципів прийняття рішень вугільним департаментом міністерства. Також піднімалося питання реорганізації людського капіталу (перепрофілювання шахтарів) на шахтах, ліквідація яких затверджена КМУ, та можливості для створення позитивного клімату для приходу  інвесторів на території ліквідованих підприємств.

 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора