У міській раді Кривого Рогу повідомляють, що з початку року в місті було створено шість нових ОСББ, а всього функціонує 164, при цьому вже у 23-х із них за рахунок міського бюджету зробили капітальний ремонт.
У Кривому Розі ще у 2011-му році була підписана спеціальна програма про підтримку у створенні ОСББ на 2012-2016 рік. Ця програма передбачає зацікавленість мешканців у формуванні колективного власника багатоквартирних будинків. Громадяни відтепер можуть самостійно вибирати фірму для виконання ремонтних робіт. Також у міському бюджеті на програму створення ОСББ передбачена сума майже в 13 мільйони гривень.
За цей рік із державного бюджету вже профінансували роботи у 23-х ОСББ. При цьому планують розпочати роботи ще у 11 таких будинках.