Укргазвидобування через ProZorro оголосило тендер на залучення інвесторів до відновлення понад 1900 ліквідованих свердловин 0 254

Через електронну систему ProZorro ПАТ «Укргазвидобування» оголосило тендер на залучення зовнішнього підрядника задля проведення робіт з відновлення видобутку вуглеводнів на ліквідованих свердловинах компанії, фонд яких на сьогодні становить понад 1 900 шт. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

На думку фахівців компанії, з розвитком технологій ліквідовані раніше свердловини можуть мати потенціал видобутку у майбутньому. Але роботи на ліквідованих свердловинах мають значні ризики, які наразі компанія не може понести.

Тому Укргазвидобування вважає за доцільне здійснювати відновлення ліквідованих свердловин із залученням потенційних сторонніх підприємств, що готові взяти на себе геологічні, технічні та економічні ризики.

Зазначений метод є розповсюдженою практикою у міжнародних видобувних компаніях, оскільки проведення робіт стороннім підрядником, який бере на себе геологічні та технічні ризики, забезпечує швидкий і дешевий ресурс нарощування профілю видобутку.

«Укргазвидобування вже має негативний досвід роботи зі спільної діяльності, коли шахрайськими методами виводили одні з найкращих діючих свердловин, від яких прибуток отримувала не держава, а приватні компанії. Із запропонованими на тендер свердловинами такого вже не буде. Більш того, ми впевнені, що після відновлення вони знову даватимуть газ на користь споживачу», – зазначив Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

Усі умови для потенційних інвесторів будуть доступні протягом місяця у тендерній документації, яка є публічною інформацією та викладена на сайті ProZorro й офіційному сайті ПАТ «Укргазвидобування».

Детальні умови із залучення підрядників ПАТ «Укргазвидобування» пропонує усім зацікавленим сторонам  обговорити за круглим столом, який відбудеться у середу, 26 липня о 12:00 за адресою: вул. Кудрявська, 26/28.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора