Змінено керівну посаду голови Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції 0 183

На офіційному сайті Верховної Ради України оприлюднено постанову Кабінету Міністрів від 19 жовтня 2016 р. № 739, яка вносить зміни до Постанови № 644 «Щодо утворення Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції».

Згідно документа головування переходить від Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, тобто Геннадія Зубка, до Міністра енергетики та вугільної промисловості (на сьогодні це Ігор Насалик).

Також постанова розширює повноваження громадських організацій щодо прозорості процесу та громадського контролю роботи комісії. Крім того, Громадянська мережа ОПОРА наполягає на необхідності проведення онлайн-трансляцій засідань Міжвідомчої комісії з організації укладення та виконання угод про розподіл продукції.

Варто зазначити, що найближчим часом спливає термін для погодження КМУ компанії «Юзгаз Бі.Ві.» як інвестора, який видобуватиме газ на площі Юзівська.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора