Додаткові 14,1 млрд грн на субсидії 0 321

Сьогодні, 22 червня, Верховна Рада України 264 голосами прийняла за основу Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», що передбачає збільшення на 14,1 млрд грн субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню.

Такий обсяг додаткового фінансування на оплату пільг та субсидій, звісно, поліпшить на деякий час ситуацію, яка склалася в Україні, але не вирішить її кардинально. Уряд повинен серйозно замислитися над удосконаленням процедури надання та виплати житлових субсидій, тобто їхньою монетизацією на рівні споживачів.

Крім цього, у змінах до Державного бюджету України на 2017 рік передбачено спрямування дохідної частини державного бюджету для збільшення видатків на вирішення найнагальніших проблемних питань оборони, громадського порядку і безпеки держави, соціально-економічних та інших нагальних питань.

Зокрема, з метою продовження реалізації заходів з підвищення енергоефективності серед населення, ОСББ, ЖБК в рамках реалізації програми «теплих кредитів» пропонується збільшити аж на 100,0 млн грн.

Для порівняння:

  • генеральній прокуратурі України за бюджетною програмою «Здійснення прокурорсько-слідчої діяльності, підготовка та підвищення кваліфікації кадрів прокуратури» видатки загального фонду збільшено на 260,0 млн грн на оплату праці з нарахуваннями (200,0 млн грн) та забезпечення діяльності органів прокуратури (60,0 млн грн) і передбачені у сумі 5 153,4 млн гривень;
  • за бюджетною програмою «Керівництво та управління у сфері казначейського обслуговування» передбачено збільшити видатки у загальному обсязі на 251,2 млн грн, у тому числі видатки на оплату праці – 122,3 млн грн, видатки розвитку – 51,8 млн гривень;
  • за бюджетною програмою «Керівництво та управління у сфері фіскальної політики» передбачено збільшити видатки у загальному обсязі на 1 300,0 млн грн, у тому числі видатки на оплату праці – 1 065,6 млн. гривень.
Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора