Кіровоградщина серед лідерів з перерахунку невикористаних субсидій на послуги ЖКГ 0 68

Під керівництвом Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася селекторної нарада стосовно реалізації рішень, спрямованих на підвищення з 1 січня 2017 року мінімальної заробітної плати до 3200 гривень та виконання постанови Кабміну  щодо виплати населенню невикористаних сум житлових субсидій.

Як повідомляє “Весь Кіровоград”, він відзначив Кіровоградську область, яка є серед лідерів з перерахунку невикористаних субсидій на послуги ЖКГ.

На сьогодні це стосується 62 тисяч родин Кіровоградщини.  Очільник області Сергій Кузьменко поінформував Павла Розенка про стан виконання питань порядку денного.

“Нинішнього року ми маємо зростання фонду заробітної плати – на 49 % (порівняно з аналогічним періодом минулого року). Необхідно зважити на певну специфіку структури економіки нашої області. Значна частина людей працює в аграрному секторі, а також у бюджетній сфері. Тому середня заробітна плата на Кіровоградщині традиційно є дещо нижчою, ніж по Україні. Із зростанням рівня мінімальної зарплати в області спостерігається позитивна динаміка до зростання зарплат. Зокрема, у бюджетній сфері, де оплата праці виросла на 53 % (порівняно з минулим роком)”, – повідомив очільник області.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора