Скільки грошей повернуть за зекономлену електрику і газ 0 290

Українці можуть отримати від держави 135 грн за зекономлену під час опалювального сезону 2016-2017 років електроенергію та близько 700 грн за газ. Про це повідомив директор департаменту державної соціальної допомоги мінсоцполітики Віталій Музиченко, пише Gazeta.ua.

“Монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу -100 кубів. Право отримати гроші мають близько 2 мільйони домогосподарств. Вже звернулася 48%”, – говорить Музиченко.

Щоб отримати гроші, потрібно до 1 вересня звернутися до органів соціального захисту із заявою. Вказати реквізити банківського рахунку або поштового відділення, куди можна перерахувати кошти.

“Це пілотна версія монетизації, яка в подальшому може розглядатися в більш широкому аспекті. Все йде за графіком. Прийом заяв на монетизацію стартував 1 червня. Всі, хто звернеться до вересня, на початку опалювального періоду отримають гроші”, – каже директор департаменту державної соціальної допомоги.

В Україні вже перепризначено 76% субсидій на наступний опалювальний сезон.

“Ситуація в розрізі регіонів поки що нерівномірна. Чернігівська область два тижні тому цю роботу завершила в повному обсязі. Дніпропетровська, Харківська, Полтавська області – на 95- 99%. Волинська, Луганська, Миколаївська, Чернівецька, Хмельницька – на 45-50%”, – додав Віталій Музиченко.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора