Верховна Рада підтримала в цілому законопроект “Про енергетичну ефективність в цілому” 0 270

Щойно Верховна Рада України 259 голосами підтримала в цілому Законопроект №4941-д “Про енергетичну ефективність будівель”. 

Цей довгоочікуваний закон є важливою складовою “пакету енергоефективності”, до якого належать уже прийнятий закон “Про Фонд енергоефективності” та Законопроекти, які очікують на голосування у другому читанні – “Про комерційний облік комунальних послуг” (сьогодні) та “Про житлово-комунальні послуги”.

Як наголосив Геннадій Зубко, цей законопроект 2 роки знаходився у Верховній Раді, очікуючи на прийняття. Експерти в коментарях же згадують про 6-7 років зосередженої та змістовної роботи над законопроектом.

Законопроект “Про енергоефективність у будівлях” запровадить мінімальні вимоги з енергоефективності при будівництві та запустить в Україні систему сертифікації для об’єктів будівництва та існуючих будинків за класами енергоспоживання. Мета законопроекту – визначення засад діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, створення умов для раціонального споживання в них енергетичних ресурсів.

Після його прийняття власники будівель дізнаються про обсяг енергії, який насправді необхідний, щоб забезпечити належні умови для перебування в цій будівлі, та зможуть оцінити відповідність зазначених показників відносно установленим мінімальним вимогам енергетичної ефективності.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора