«Дніпропетровськгаз Збут» на 10% зменшив ціну газу для комерційних клієнтів 0 170

У червні для бюджетних установ, комунально-побутових підприємств і промисловості Дніпропетровщини ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» зменшив ціну на природний газ до 8 805 грн за тис куб. м. Таким чином, упродовж трьох місяців компанія знизила ціну газу майже на 10%. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

Нагадаємо, що в Україні з 1 жовтня 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ для потреб населення. З цього часу ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

Із 1 квітня 2017 року відповідно до постанови Кабміну №187 від 22.03.2017 року для побутових споживачів затверджена нова вартість природного газу – 6,9579 грн. за м. куб. (з урахуванням транспортної складової та податків). У структурі нової ціни природного газу майже 90% (6,11 грн. за кожний кубометр газу) припадає на дохід групи державних компаній «Нафтогаз України» та держбюджет у вигляді оплати ПДВ. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора