“Київенерго” оприлюднив інформацію про формування платіжок 0 263

Для повної прозорості нарахувань за опалення “Київенерго” щомісяця протягом опалювального сезону буде вказувати обсяг спожитого тепла будинком у платіжках клієнтів. Також у платіжці вказано загальну опалювальну площу житлових приміщень будинку та дату зняття показань лічильника. Так клієнти компанії знатимуть, скільки саме днів надавалася послуга, та як сформована сума для їхньої квартири. 

Першу таку платіжку кияни отримали за жовтень і можуть самостійно проконтролювати споживання та перевірити коректність нарахувань за тепло.
Нагадуємо, в обладнаних теплолічильником столичних багатоповерхівках споживачі оплачують послуги відповідно до показань лічильника пропорційно опалювальній площі квартирі. Перевірити чи встановлений теплолічильник у вашому будинку можна тут: http://kyivenergo.ua/te-home/karta_lichylnykiv

Особисто проконтролювати зняття показань з будинкового теплолічильника мешканці будинків комунальної форми управління можуть залишивши заявку на міській лінії з питань ЖКГ 15-57, а кияни, які проживають у будинках ОСББ та ЖБК – через контакт-центр “Київенерго” 15-88. 

Більше – на сайті: https://goo.gl/bllTyT

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора