“Нафтогаз” з липня знижує ціни на газ для промисловості 0 266

Як повідомляє Файненс.ЮА, мінімальні ціни на природний газ для промспоживачів будуть знижені на 3,1% – до 7 208,4 гривні, максимальні – на на 2,9% – до 8 008,8 гривні.

Національний нафтогазовий холдинг “Нафтогаз України” з 1 липня поточного року знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 3,1% в порівнянні з червнем – до 7 208,4 гривні з 7 430,4 гривні за тисячу кубометрів, йдеться в повідомленні компанії.

За даними “Нафтогазу”, максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 липня будуть також знижені на 2,9% – до 8 008,8 гривні з 8 250 гривень за тисячу кубометрів. Як відзначили в компанії, цінові пропозиції “Нафтогазу” диференційовані в залежності від обсягів закупівлі, умов оплати та стану попередніх розрахунків.

Якщо покупець не має заборгованості перед “Нафтогазом” або буде купувати не менше 50 мільйонів кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна. У всіх інших випадках застосовується вища ціна. Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ та тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора