ОПОРА розробила онлайн-мапу абонплати за газ по всіх газорозподільних підприємствах України 0 895

Національна комісія, що регулює ринки енергетики та компослуг (НКРЕКП), змінила методику розрахунку тарифів на газ. З 1 квітня тариф для населення розщепиться надвоє і включатиме окремо плату за газ як за товар та абонплату за користування приєднаними потужностями. Остання буде нараховуватися відповідно до одного з 4-х типів газового лічильника та буде різною у кожного газорозподільного підприємства.

На цій карті Громадянська мережа ОПОРА зафіксувала всі варіанти абонплати по кожному із підприємств за місяць та за рік. Дані надані заступником начальника департаменту енергоефективності НАК «Нафтогаз України» Олексієм Хабатюком.

Для того, аби перевірити обсяг абонплати, який стосується конкретного споживача, потрібно натиснути на назву газорозподільного підприємства, яке обслуговує помешкання, обравши його на мапі України (скажімо, «Київгаз» або «Київоблгаз»). Далі потрібно обрати тип встановленого лічильника (його вказано на корпусі засобу обліку: G1,6 / G2,5 / G4 / G6). Якщо споживач не має лічильника на газ – потрібно дивитися показники абонплати для лічильника G2,5.

НКРЕКП розробила коротку пам’ятку щодо ціни за природний газ та додаткових платежів.

З позицією Нацрегулятора щодо відокремлення вартості транспортування та розподілу від природного газу як товару ви можете ознайомитися з презентації.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора