Розроблено Методику визначення технологічних нормативів витрат та втрат гарячої води у системах централізованого постачання гарячої води 0 197

Мінрегіон розробив Методику визначення технологічних нормативів витрат та втрат гарячої води у системах централізованого постачання гарячої води (далі – Методика). Відповідний проект наказу оприлюднено на офіційному веб-сайті міністерства.

Наразі підприємства теплокомуненерго несуть системні збитки, пов’язані з відсутністю врахування технологічних витрат, витоків і необлікованих втрат гарячої води у системах централізованого постачання гарячої води.

Підприємства – виконавці послуг з централізованого опалення та постачання гарячої під час розрахунку тарифів користуються Методичними рекомендаціями щодо розподілу між окремими системами гарячого водопостачання будинків, будинками і спорудами послуги з централізованого постачання гарячої води, виробленої на центральних теплових пунктах, та обліку стояків після використання гарячої води, затвердженими наказом Мінжитлокомунгоспу від 06.07.2010 № 213. Але зазначені Методичні рекомендації носять лише рекомендований характер.

Нова розроблена Методика має на меті встановлення чіткого механізму визначення технологічних нормативів витрат та втрат гарячої води у системах централізованого постачання гарячої води, для розподілу витрат гарячої води, виготовленої в центральних теплових пунктах, для визначення технологічних нормативів витрат і втрат гарячої води в центральних теплових пунктах і мережах централізованого постачання гарячої води, які відносяться до собівартості послуги, а також обліку обсягів скидання стічних вод у мережі централізованого водовідведення при виробництві, транспортуванні та наданні послуг з централізованого постачання гарячої води.

Після затвердження зазначений наказ буде подано до Міністерства юстиції для державної реєстрації. Тож Методика буде обов’язковою до виконання та застосування для усіх суб’єктів господарювання з постачання теплової енергії (теплопостачальна організація), які визначені виконавцями послуг з централізованого опалення та послуг з централізованого постачання гарячої води для об’єктів усіх форм власності, та суб’єктів господарювання, що провадять господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення, визначені відповідно виконавцями послуг з централізованого постачання холодної води та послуг з водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для об’єктів усіх форм власності.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора