Цього року криворіжці не сплачуватимуть за втрати тепла 0 196

Осінь невпинно наближається. А це означає, що часу для підготовки до опалювального періоду залишається обмаль. У Кривому Розі наразі фахівці теплогенеруючих підприємств продовжують звітувати відносно стану тепломереж та котелень відповідно до початку роботи в холодний сезон року.

Григорій Вербицький, заступник міського голови, на черговому засіданні міського штабу зазначив, що 70 % багатоповерхівок міста обладнані будинковими лічильниками тепла, а це дозволить жителям Кривого Рогу немало заощадити при оплаті за послуги теплоенергетиків.

Тому для комунальних підприємств, які відповідають за постачання тепла, актуальною проблемою залишається ізоляція труб в тепломережах, оскільки 70 % мешканців житлових будинків за втрати тепла цього року сплачувати не будуть. Тепер ці багатокошторисні недоліки теплокомпанії перекласти ні на кого не зможуть.

«Прилад обліку теплоенергії фіксує лише тепло, яке потрапляє в будинок, а отже, втрати під час його постачання – це ваші втрати», – заявив Григорій Павлович керівництву комунальних підприємств на останньому засіданні.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора