У Мінрегіоні обговорили питання соцзахисту громадян при оплаті послуги з управління багатоквартирним будинком 0 324

3 серпня в Мінрегіоні обговорили питання, пов’язані з відшкодуванням пільг та субсидій на оплату послуг з управління багатоквартирними будинками (відшкодування витрат на управління багатоквартирним будинком – в будинках ОСББ). Про це повідомляє прес-служба міністерства.

Зокрема, учасниками наради було проаналізовано стан справ з відшкодуванням пільг та житлових субсидій на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також послуг з управління  багатоквартирними будинками.

Вони зазначили, що проблемні питання, пов’язані з погашенням заборгованості за надані населенню пільги та субсидії на оплату послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій будуть вирішеними враховуючи прийнятий ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет на 2017 рік» № 2137-VІІІ, яким збільшено загальний обсяг субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату ЖКП на 14 100,0 млн гривень.

Натомість врегулювання питання відшкодування субсидій на оплату послуги з управління багатоквартирним будинком вимагає змін до бюджетного законодавства.

Тим часом, у ВРУ зареєстровано ЗП «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо пільг окремим категоріям громадян» (реєстр. № 6668 від 05.07.2017), спрямований, зокрема, на вирішення цього питання. Мінрегіон, Мінфін, Мінсоцполітики консолідовано підтримують необхідність прийняття цього законопроекту.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора