Британія з 2040 року планує заборонити авто на бензині і дизелі 0 245

Великобританія планує з 2040 року заборонити продаж всіх нових автомобілів, що працюють на бензині і дизельному паливі, повідомляє Економічна правда з посилання на газету Guardian.

Нова ініціатива – частина стратегії уряду щодо поліпшення якості повітря в країні.

Для підтримки боротьби з викидами діоксиду азоту від дизельних машин влада Великобританії планує виділити додатково 255 млн фунтів стерлінгів.

Ця ініціатива з’явилася на тлі попереджень про те, що високий рівень забруднення повітря в Великобританії може бути причиною 40 тисяч передчасних смертей на рік.

“Погана якість повітря – величезний екологічний ризик для здоров’я населення в Великобританії, і уряд повинен вжити рішучих дій в максимально стислі терміни”, – зазначає представник уряду.

Мер Лондона Садок Хан запропонував виплачувати власникам дизельних автомобілів 3,5 тисячі фунтів стерлінгів для того, щоб вони змінювали їх на електромобілі.

Офіційне рішення з цього питання має бути озвучено в середу, 26 липня.

Як відомо, Європейська екологічна політика спрямована на скорочення викидів CO2.

Так, уряд Нідерландів хоче заборонити двигуни внутрішнього згоряння в 2035 році. Норвегія планує заборонити автомобілі з бензиновим і дизельним двигуном з 2025 року. В даний час майже чверть норвезьких автомобілів мають електродвигуни.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора