Tesla Powerpack забезпечить електроенергією офісний комплекс у Великобританії 0 189

Найбільший британський забудовник IM Properties обладнає один із офісних комплексів в Бірмінгемі системою зберігання енергії Tesla Powerpack на 170 кВт*год. Завдяки акумуляторам і сонячним панелям у компанії сподіваються заощадити на електроенергії £ 37 000 (майже $47 тис.) на рік, повідомляє джерело

Система зберігання енергії Tesla Powerpack потужністю 100 кВт займатиме ділянку площею 6400 кв. м. Також там встановлять сонячну електростанцію потужністю 250 кВт. Завдяки цьому витрати на електроенергію повністю покриватимуться власною генерацією і зберіганням. У компанії вже підрахували економію для орендарів офісів: щорічно будівля споживатиме 303 925 кВт*год енергії, що обійшлося б в £ 37 218. Сонячні панелі і акумулятори Powerpack спочатку забезпечуватимуть 90% потрібної електроенергії, а згодом орендарі зможуть навіть заробляти, передаючи надлишки електроенергії в мережу. 


Будівля IM Properties стане першим офісним комплексом у Великобританії, обладнаним Tesla Powerpack. Компанія також планує впроваджувати аналогічні системи для інших будівель площею не менш ніж 4600 кв. м. 

Системи зберігання енергії популярні також в Австралії та США. Зокрема, австралійська компанія Arden Homes планує обладнати всі новобудови акумуляторами Tesla Powerwall. У комплекті з сонячними панелями вони забезпечать 90% енергетичних потреб сім’ї з чотирьох осіб, а щорічна економія становитиме понад $ 2500. В США комунальна компанія Green Mountain Power (GMP) має намір встановити резервні батареї Powerpack для забезпечення будинків енергією в години пікового попиту. Також компанія надасть для 2 тис. мешканців домашні системи зберігання енергії Tesla Powerwall 2 всього за $15 в місяць.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора