Депутати Дніпра проголосували за зміни до Програми сприяння діяльності ОСББ та ЖБК 0 991

Сьогодні, 19 липня, на черговій сесії міської ради у Дніпрі депутати нарешті підтримали проект рішення щодо внесення змін до рішення міської ради про затверження програми сприяння діяльності ОСББ та ЖБК міста у 2016-2020 роки. Про це повідомляє Діпроград з місця подій.

“Ми змінили цю програму, зробили її більш ефективною. Заклали в неї ряд заходів для підтримки новостворених ОСББ, аби люди розуміли навіщо воно взагалі потрібно. Тим об’єднанням, які вже існують, за програмою також передбачена чимала підтримка”, – розповів депутат міської ради Дмитро Безуглий.

Попри те, що ця програма є однією з найважливіших для підтримки діяльності ОСББ та ЖБК, згідно з якою вже в  цьому році на допомогу об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків буде виділена чимала сума коштів, окремі депутати, зокрема, Дмитро Хозін і його колеги по фракції, намагалися вкотре заблокувати програму, яка виноситься на другу поспіль сесію.

“Досить піаритися на цій темі. Ця програма ніяк не може розпочати роботу вже 1,5 роки. Ми обіцяли об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків фінансову пітримку. Ми маємо виконати нарешті свою обіцянку. Проголосуймо, аби люди нарешті змогли отримати кошти та почали ремонти дахів, ліфтів, заміну проводки, труб водопостачання або теплопостачання”, – закликав Михайло Лисенко.

Врешті з другої спроби за проект рішення проголосували 42 депутата. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора