Капітальні ремонти для ОСББ у Житомирі 0 209

Капітальні ремонти для ОСББ у Житомирі

У цьому році міська влада виділила 15 мільйонів гривень на капітальний ремонт у будинках, де створено ОСББ. У першу чергу гроші отримають ті співвласники, які зареєструють ОСББ до 1 липня цього року, повідомляє джерело.

Як зазначив журналісту газети «20 хвилин» голова житомирського осередку спілки власників житла України Ігор Скоропад, за ці гроші жителі зможуть самі обирати підрядника, який буде надавати послуги, та вирішуватимуть, що потрібно відремонтувати в будинку.

«Саме ОСББ визначає ремонт одного з елементів будинку, наприклад, капремонт даху або системи водопостачання чи каналізування. Ціни на ці роботи фактично ринкові, ОСББ саме може обирати собі підрядника, безумовно, за критеріями «ціна-якість». Будинок – це спільне майно співвласників, тому саме вони визначають, як і що їм зробити у своєму будинку. А місцева влада лише допомагає ОСББ фінансовою підтримкою із місцевого бюджету», – зазначив Ігор Скоропад.

Однак, як виявилося, виділених 15 мільйонів гривень на капітальний ремонт може вистачити тільки для половини створених ОСББ.

«На всі новостворені ОСББ цих коштів не вистачить. Навіть, якщо розділити солідарно на 80 ОСББ ці 15 мільйонів гривень, то це буде менше 200тис. грн. Безумовно, деяким будинкам може буде достатньо такої суми, і передбачається, що більше половини цих ОСББ зможемо забезпечити цими 15 млн. грн. Але я впевнений, що міська рада, в черговий раз розглядаючи зміни до бюджету розвитку, передбачить у 2016 році ще додаткові кошти, хоча б 5 мільйонів.А у 2017 році, враховуючи динаміку 2016 року, я думаю, що будемо закладати вже мільйонів 20-25», – підкреслив Ігор Скоропад.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора