На Хмельниччині вчаться голови ОСББ 0 223

На Хмельниччині вчаться голови ОСББ

У Кам’янці-Подільському працює семінар для голів ОСББ і мешканців багатоквартирних будинків, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

У Кам’янці-Подільському співпраця влади та сфери ЖКГ у напрямі співфінансування впроваджується впродовж останніх шести років. 

За словами заступника міського голови Сергія Бабія, сьогодні в електронній черзі на участь в програмі “Теплий дім” перебуває до 20 будинків. Також цього року планується залучити до співфінансування кошти кам’янчан на ремонт дворів і встановлення лічильників на багатоповерхові будинки будь-яких форм власності.

На думку чиновника, найбільшу активність проявляють ОСББ, адже вони швидше організовуються. У Кам’янці-Подільському торік засновано 5 ОСББ. А вже у першому півріччі 2016-го –17 і ще 3 проходять реєстрацію.

В міській владі прогнозують і в подальшому зростання кількості об’єднань, які створюють здорову конкуренцію комунальним підприємствам (колишнім ЖЕКам).

Найбільше представників об’єднань зацікавили особливості управління ОСББ, капітальні ремонти, енергоефективні заходи в житловому фонді, співфінансування.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора