На підтримку ОСББ в бюджеті Тернополя заклали 1 млн грн 0 211

Депутати прийняли бюджет Тернополя на 2017 рік. Зазначимо, що початково сума надходжень складе понад 2 млрд. 107 млн. грн. і це, у порівнянні з 2016 роком, більше на 26%. Про це йдеться у матеріалі.

Заклали гроші і на підтримку ОСББ в Тернополі. Зокрема, з бюджету на це виділять один мільйон гривень. Як кажуть у міській раді, загалом на кінець року в Тернополі зареєстровано вже понад 430 об’єднань. Якщо брати по загальній кількості будинків, то це найвищий показник в країні.

Нагадаємо, що у місті також продовжує діяти прогарма підтримки та стимулювання створення ефективних ОСББ на 2016-2018 роки. Відповідно до програми, об’єднання можуть отримати кошти на ремонтні роботи на умовах співфінансування.

– На сьогоднішній день понад 430 ОСББ створено в Тернополі. Це найвищий показник, який є в Україні. У 2016 році ми максимально надавали сприяння усім бажаючим створити об’єднання співвласників. Цього року був відкритий і почав функціонувати Ресурсний центр підтримки ОСББ, який знаходиться за адресою вул.Коперника, 1. Крім того, була прийнята програма підтримки і стимулювання створення ефективних ОСББ. Цією програмою передбачене фінансування з міського бюджету новостворених та існуючих об’єднань співвласників, — зазначає очільник міста.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора