ОСББ у Львові за місяць майже погасило 150-тисячний кредит 0 197

Новостворене ОСББ у Львові вже погасило 105 тисяч гривень кредиту зі 143 тисяч завдяки місцевій та державній програмам.
Про це 19 листопада під час засідання на тему: «Як скористатися можливостями державних та місцевих програм співфінансування модернізації житлового сектору?», що відбулося у Львівському прес-клубі, повідомила голова правління ОСББ «Берегиня» (Львів) Олександра Слободян, – пише “Дивись.info”.

ОСББ було створено півроку тому.
– Будинок зданий у 1998 році, але стан його, ніби вже йому 50 років: дах тече, в підвалі протікає, світла немає, – каже вона.

За її словами, і створення ОСББ, і рішення, щоби взяти кредит, мешканцям було прийняти важко. Були сумніви і побоювання. Яких тепер уже нема.

– За кредит у 143 тисячі гривень ми замінили тепловий лічильник, зробили модернізацію освітлення, встановили вікна. Кредит ми отримали 25 вересня. А 30% за міською програмою уже компенсовано до 20 жовтня. І до 15 листопада надійшла компенсація за державною програмою. Фактично вже погашено 105 тисяч 300 гривень, – каже голова ОСББ.

Єдина проблема, з якою вона зіткнулася, це – баження фірм нав’язати ОСББ непотрібні послуги та дорогі матеріали.

– Я бухгалтер, тож не поспішала відразу викладати гроші. Звернулася до однієї фірми, другої, третьої. Нам нарахували по 500 тисяч гривень за те, на що ми зараз витратили в рази менше, – каже вона.

Крім того, Олександрі Слободян допоміг особистий досвід. За її словами, вона, як член батьківського комітету, займалася встановленням вікон у школі.

– Я телефонувала в кілька фірм, глянула, де дешевше, запросила представника фірми, щоби прорахував на місці. З п’яти фірм я вибрала одну, – ділиться вона досвідом.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора