Розпочався другий навчальний курс Школа ефективного ОСББ 0 316

Учора, 25 січня, офіційно розпочався другий навчальний курс Школа ефективного ОСББ, організованої за сприяння Громадянської мережі ОПОРА. Зовсім нещодавно ми писали про успіхи першого набору, а вже зараз маємо можливість розповісти про новий набір Школи. 

Цього разу очікувалось, що в другому навчальному курсі візьме участь 21 особа, як це було у першому курсі. Проте відкриття навчання відвідали 25 представників ОСББ та ініціативних груп – а отже, в перший же день Школа отримала ще 4 нових студентів! 

Другий навчальний курс триватиме до 30 квітня 2017 року та складатиметься із 36 навчальних занять (112 навчальних годин), екскурсій до ОСББ м. Києва, семінарів-практикумів та багатьох інших бонусів. 

Очікується, що за цей час учасники другого набору отримають знання, необхідні для повноцінного управління багатоквартирним будинком. 
Нагадаємо, що наразі триває перший навчальний курс, учасники якого вже на цьому тижні будуть ознайомлені з особливостями термомодернізації, отримання кредитів та іншої фінансової підтримки для ОСББ. Перший навчальний курс завершиться 15 лютого 2017 року. 

Школа ефективного ОСББ – це вже другий крупний освітній проект для ОСББ та ініціативних груп зі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, започаткований Громадянською мережею ОПОРА. Перший проект – “Академія відповідального власника” – тривав у 2015-2016 роках, і за цей час навчання відвідало понад 200 представників ОСББ та ініціативних груп.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора