Як повідомляє “ПроОСББ”, створено ГО «Всеукраїнська рада голів ОСББ», що намагатиметься об’єднати 26000 ОСББ. Планується створити 14 відокремлених підрозділів по областях.
Їх завдання – навчання управлінню будинками та заходам енергозбереження та енергоефективності.
До кінця року підрозділи будуть відкриті у всіх регіонах. Президентом Асоціації стала доктор наук державного управління Олійник Наталія Іванівна. Віце-президентом – експерт Проектного офісу секторальної децентралізації з питань ЖКГ Бондарук Роман.
Після обговорення роботи Всеукраїнської ради голів ОСББ, мали конструктивну зустріч з Віце-прем’єр міністром Геннадієм Зубко та погодили подальшу співпрацю.
Проектний офіс секторальної децентралізації в своїй роботі буде взаємодіяти з Центральним офісом реформи при Мінрегіоні та Регіональними офісами впровадження реформи в 24 областях, які зараз формуються також за підтримки донорів.