У Рівному хочуть зрівняти співфінансування для усіх будинків 0 186

У Рівному хочуть зрівняти співфінансування для усіх будинків

Як повідомляє джерело, рівняни матимуть можливість покращити благоустрій і зробити ремонт у своїх будинках за умови співфінансування із міського бюджету. Адже у Рівному діятиме дві  програми – «Програма підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Рівного на 2016 -2019 роки» та «Муніципальна програма сталого розвитку міста Рівного». Щоправда, відсоток участі міської влади у співфінансуванні за ними різний.

Проте, депутати хочуть внести зміни до «Програми підтримки населення у проведенні капітального ремонту житлового фонду Рівного на 2016 -2019 роки», які дозволили б зрівняти відсоткову ставку співфінансування для усіх будинків.

У міському бюджету Рівного виділяють 20 мільйонів на реалізацію «Муніципальної програми сталого розвитку міста Рівного». Ця сума забезпечує приблизно від 70 до 80 % усієї вартості робіт на капітальні ремонти. Решту — мешканці, які проживають у будинках ОСББ, мають зібрати самостійно. Тому, співфінансування хочуть зрівняти. Адже, ця сума є на порядок більшою у будинках, де не сторено поки що ОСББ. 

Пропозицію виноситимуть на розгляд сесії депутатів Рівнеради. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора