Кабмін хоче зменшити оклад голові НКРЕКП 0 53

Кабмін на своєму засіданні 11 травня затвердив проект Закону України „Про внесення змін до деяких законів України щодо оплати праці працівників окремих державних органів”. Про це повідомляє “Україна комунальна”.

Проектом акта, розробленим Мінсоцполітики, пропонується внести зміни до законів України „Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів”, „Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг”, в яких мінімальна заробітна плата використовується як розрахункова величина для розрахунку посадових окладів. Після внесення запропонованих змін розрахунковою величиною для визначення посадових окладів буде розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений на 01 січня календарного року.

Таким чином, для 2017 року оклад глави Нацагентства з повернення активів становитиме 12 прожиткових мінімумів для працездатних – 19,2 тис. грн (на даний момент – 38,4 тис. грн). 

Оклад глави НКРЕКП становитиме 12 прожиткових мінімумів для працездатних – 80 тис. грн (зараз– 160 тис. грн).

Передбачається, що реалізація проекту акта буде здійснена в межах видатків на оплату праці працівників відповідних державних органів. 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора