«Київводоканал» перевірив якість питної води 0 63

Питна вода, що подається у міську розподільчу мережу водопостачання Києва, за всіма показниками відповідає нормативним вимогам. Про це йдеться у повідомленні УНН з посиланням на результати аналізу проб води з Десни та Дніпра  «Київводоканалі».

«Дніпровська та Деснянська водопровідні станції працюють у штатному режимі. Для очистки питної води, яка надходить у водопровідну мережу з Дніпровської та Деснянської водопровідних станцій, використовують високоефективні реагенти. На сьогоднішній день питна вода, яка подається в міську розподільчу мережу водопостачання, за всіма показниками відповідає нормативним вимогам…», – зазначено у повідомленні «Київводоканалу».

Нагадаємо, 3 листопада, Верховна Рада дозволила розстрочити заборгованість теплокомуненерго та водоканалів на 5 років.

Згідно з законом, реструктуризації підлягає кредиторська заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ, використаний станом на 1 липня 2016 року для виробництва теплової та електричної енергії, послуг з опалення та постачання гарячої води (без урахування суми неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних, нарахованих на заборгованість за спожитий природний газ), непогашена станом на 31 грудня 2016 року.

Реструктуризація здійснюється шляхом розстрочення на 60 місяців.

Зокрема, штрафи та пені підлягають списанню крім випадків повного або часткового нездійснення платежів за договором про реструктуризацію заборгованості, укладеним відповідно до цього закону.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора