Контакт-центр ПАТ «Дніпропетровськгаз» за 1 квартал 2016 року опрацював 46,5 тисяч звернень клієнтів 0 299

Після змін у законодавстві на ринку природного газу у мешканців Дніпропетровщини виникає безліч питань. У зв’язку з чим значно зросла кількість звернень до контакт-центру ПАТ «Дніпропетровськгаз». За перший квартал 2016 року оператори центру відповіли на 37 тисяч дзвінків клієнтів та опрацювали 9,5 тисяч звернень в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

У даний час фахівцям контакт-центру ПАТ «Дніпропетровськгаз» доводиться опрацьовувати величезний потік дзвінків з усієї області (крім м. Дніпропетровськ та м. Кривий Ріг), що налічує більше 600 тисяч сімей. Найчастіше наші клієнти консультуються з питань роз’яснення даних, які зазначені в отриманих квитанціях, у тому числі нарахування по нормах споживання газу – це близько 20% від усіх звернень. На другому місці – питання звірки стану особового рахунку (15%), а третє місце – інформація щодо вартості природного газу (10%).

«Більша частина звернень до нас надходить у вигляді дзвінків на номер (056)78-70-104. Однак для покращення рівня обслуговування ми ввели номер мобільного телефону (095) 71-23-104, який став більш доступним способом зв’язку, – говорить начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Дніпропетровськгаз» Ірина Олефір. – Також змінюється формат спілкування з клієнтами за допомогою впровадження інтерактивної голосової відповіді (IVR)».

За допомогою IVR є змога під час очікування оператора прослухати інформацію по тарифах, нормах споживання газу, правила безпекита іншу актуальну інформацію. Також для зручності в період передачі показань, навіть якщо споживач не встиг зателефонувати пыд час роботи контакт-центру з 8 до 20 години, з 1 по 5-те число цілодобово є можливість залишити показання лічильника в тоновому режимі, користуючись голосовими підказками.

Також, не варто забувати про можливість передачі показань по електронній пошті contact@dp.104.ua.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора