Микола Вовк: «Опалювальний сезон у Павлограді розпочнеться вчасно» 0 193

Влітку працівники комунальної сфери працюють ще завзятіше, аніж в опалювальний період, оскільки підготовка до зими вимагає проведення серйозних робіт. КП «Павлоградтеплоенерго» справляється з поставленими завданнями, хоча це й не просто, оскільки обладнання зношене на 80 %, а замінити його нічим.

Директор підприємства Микола Вовк розповідає: «Уся підготовка до зими ділиться на кілька етапів. Спочатку тепловики проводять гідравлічні випробування мереж. На це часто йде до трьох місяців. Під тиском перевіряються всі мережі, а у випадку виявлення розгерметизації, труби ремонтують до тих пір, поки все буде в нормі. Тестують і котли в котельнях. На балансі підприємства значиться 73 котла. Сьогодні всі вони повністю перевірені. Крім трьох, які за планом проходять капітальні ремонти. У котельнях також наразі проводяться заміна підвідних труб і поточні ремонти інших котлів».

Підприємство заплановало заміну більше 5 км труб. Зараз вже поміняно 0,6 км. Працівники приводять в порядок електричну частину, систему безпеки та управління. Ще тепловикам треба подбати про 278 насосів та інше обладнання. Вже відремонтовано 54 насоси.

За словами Миколи Вікторовича, роботи ведуться за всіма напрямками одразу, хоча робітники працюють лише чотири дні на тиждень. Зараз у підприємства кожна копійка на рахунку. А у зв’язку з інфляцією, раніше закладених коштів просто не вистачає. Проте працівники намагаються зробити все, щоб вчасно і якісно розпочати опалювальний сезон у Павлограді.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора