Особистий кабінет – зручно і доступно 0 510

Сервісом «Особистий кабінет» на сайті 104.ua вже скористались майже 53 тисячі мешканців Дніпропетровщини. Користувачі кабінету власноруч переконалися в перевагах даного сервісу. Адже передавати показання лічильника газу та здійснювати оплату за газ не виходячи з дому – зручно і доступно кожному. Про це повідомляє прес-служба ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Споживачам природного газу варто пам’ятати про необхідність вчасно передавати показання лічильника газу. Відповідно до нового Кодексу газорозподільних систем, затвердженого Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2015 року, споживач зобов`язаний щомісяця, станом на 1-ше число, самостійно фіксувати показання приладу обліку газу і надавати інформацію газорозподільній компанії. Аби зафіксовані дані правильно відобразились у платіжці, їх треба передавати якомога оперативніше – 1- 3-го числа місяця, наступного за розрахунковим.

На сьогодні споживачі газу мають можливість передавати показання лічильника декількома способами, в тому числі і дистанційними, що значно полегшує і прискорює обмін даними:

  • через Особистий кабінет на сайті 104.ua. Для цього треба зареєструватися або увійти до кабінету, якщо споживач вже зареєстрований;
  • зателефонувати до Контакт-центру за номером:
    (056) 78-70-104 – для Дніпропетровської області,
    (056) 78-78-104 – для м. Дніпропетровськ,
    (056) 46-26-104 – для м. Кривий Ріг;
  • зателефонувати до абонентського відділу за місцем проживання.

При передачі показань через Особистий кабінет, вже за годину споживач зможе побачити оновлені дані – на сьогодні це найоперативніший спосіб. Для рознесення даних, переданих через контакт-центр або електронну пошту, знадобиться декілька днів.

Ще одна перевага сервісу «Особистий кабінет», яка дозволяє жителям області значно заощадити свій час – це можливість миттєво оплачувати рахунки за використаний газ. Сайт 104.ua забезпечує зручний доступ до платіжних систем, з якими у ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» укладено відповідний договір. Платіжні системи Особистого кабінету дозволяють здійснити оплату за газопостачання за міжнародними стандартами безпеки і гарантують високий рівень захисту персональних даних користувачів.

Компанія сподівається на свідомість і відповідальність своїх споживачів. Адже, організованість у питанні вчасної передачі фактичних показань лічильника газу і своєчасної оплати – 100-відсоткова гарантія коректного обліку спожитого природного газу та економії часу.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора