Претензій до споживачів не буде 0 223

Протягом декількох місяців мешканці Індустріального та Жовтневого районів міста Дніпропетровськ намагаються знайти відповіді на запитання: «хто винен?», «що робити?» або, точніше, «кому платити?»

Справа в тому, що в цих районах будинки взялись обслуговувати одночасно два комунальні підприємства – КП ЖРЕП та «Житлосервіс». Відповідно платіжки споживачі отримують подвійні. Обурені громадяни оббивали пороги місцевої влади, щоб зрозуміти, чиї послуги вони мають оплачувати.

Нарешті відгук надійшов від начальника управління житлового господарства Дніпропетровської міської ради Михайла Лисенка. Він повідомив: «Я підготував листа і відправив його начальнику ЕРЦ КП «Комунальні міські платежі» про необхідність перерахунку. Наразі там проводять звірку оплати наданих послуг з актами виконаних робіт. Мешканців це ніяк не стосуватиметься».

Михайло Олександрович також проінформував, що коли розпочався скандал, він зібрав керівників Житлосервісів 12, 14 та КП ЖРЕП Індустріального і Жовтневого районів, та пояснив, що після прийняття закону № 417-1565 «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирних будинках» їм залишилось проіснувати лише декілька місяців. На що комунальники попросили тиждень, щоб домовитись між собою, хто який житловий фонд буде обслуговувати, або розподілити сфери надання послуг.

Начальник управління ЖКГ Дніпропетровської міської ради заспокоює: «Всі кошти потрапляють в єдиний розрахунковий центр КП «Комунальні міські платежі» і розподіляються згідно листа міськжитлоуправління. Претензій до жителів не буде».

 

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора