Прийнято законопроект про реструктуризацію боргів тепло- та водопостачальних підприємств зроблено 0 45

Верховна Рада України 245 голосами народних депутатів прийняла в цілому Проект Закону про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиті енергоносії (№5273).

Мета законопроекту – поліпшення фінансового становища підприємств, що працюють у сфері тепло- та водопостачання, запобігання їх банкрутству та підвищення рівня інвестиційної привабливості шляхом впровадження механізмів врегулювання кредиторської заборгованості за спожиті енергоносії.

Законопроект є першим кроком для вирішення складної ситуації, що склалась в країні з теплопостачальними підприємствами, коли їх рахунки заарештовані через борги минулих років, у тому числі з вини держави. Положення проекту передбачають погашення боргів держави щодо відшкодування різниці в тарифах, реструктуризації боргів, припинення примусового стягнення заборгованості в разі реструктуризації та встановлення НКРЕКП алгоритму розподілу коштів, що надходять на рахунки із спеціальним режимом використання, при проведенні розрахунків відповідно до цього законопроекту.

Читати також: Особливості законопроекту про реструктуризацію заборгованості тепло- та водопостачальних підприємств

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора