Схвалено законопроект, який зменшить податкове навантаження на теплопостачальні підприємства 0 267

На сьогоднішньому засіданні Уряд схвалив законопроект «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування підприємств, що надають комунальні послуги», який розроблено Мінрегіоном.

Законопроект спрямований на врегулювання питання щодо оподаткування підприємств, які надають комунальні послуги, враховуючи механізм розстрочки з оплати населенням послуг з централізованого опалення.

У разі прийняття законопроекту буде зменшено податкове навантаження на теплопостачальні підприємства шляхом встановлення для них річного податкового (звітного) періоду та особливостей справляння податку на додану вартість.

Нагадаємо, що Постановою № 744 населенню, яке не отримує субсидії, надано можливість оформити розстрочку з оплати послуги з централізованого опалення. Виконавець послуг з централізованого опалення, починаючи з місяця подання споживачем заяви щомісячно протягом опалювального періоду виставлятиме споживачу до оплати 50% від нарахованої плати за послугу з централізованого опалення. Сума неоплачених 50% виставляється споживачу протягом міжопалювального періоду щомісячно рівними частинами, починаючи з місяця травня до вересня включно.

За інформацією Мінрегіону, станом на 19 грудня 2016 року до підприємств теплопостачання із заявами про оформлення розстрочки звернулося уже 7 070 абонентів.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора