У Держенергоефективності провели нараду щодо законів у сфері енергоефективності та відновлювальних джерел енергії 0 241

29 листопада 2016 року у Держенергоефективності відбулася нарада під головуванням Сергія Савчука щодо вироблення узгодженої позиції із подальшого супроводження зареєстрованих у Верховній Раді України проектів законів у сфері енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

У нараді взяли участь заступник голови комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Альона Бабак, секретар комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Віталій Сташук, в.о. голови комітету ВР України з питань ПЕК Олександр Домбровський, голова підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності Комітету ВР України з питань ПЕК, координатор житлово-комунальних та енергетичних програм Громадянської мережі ОПОРА Тетяна Бойко та ін.

Предметом обговорення стали законопроекти «Про внесення змін до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел енергії (реєстр. № 4334), «Про комерційний облік комунальних послуг» (реєстр. № 4901) та «Про внесення змін до Закону України «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» (щодо механізму закупівлі енергосервісу) (реєстр. № 4549), які прийнято у першому читанні, доопрацьовано та підготовлено для повторного розгляду Верховною Радою України.

Також присутні обговорили законопроект «Про енергетичну ефективність будівель» (реєстр. № 4941), який 17 листопада було провалено у першому читанні та повернуто на доопрацювання. Народний депутат Альона Бабак повідомила присутніх, що зазначений законопроект вже доопрацьовується та незабаром його винесуть на повторний розгляд на засіданні профільного комітету.

Разом з тим, Олексій Рябчин презентував альтернативний законопроект «Про енергетичні характеристики будівель» (реєстр. № 4941-1), який він зареєстрував у Верховній Раді України 25 листопада 2016 року.

Більше про законопроект читайте тут.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора