У Мінрегіоні презентували ДБН «Теплова ізоляція будинків» та Програмне забезпечення 0 54

Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г. Зубко презентував ДБН «Теплова ізоляція будинків» та Програмне забезпечення, який затверджено наказом Мінрегіону від 08.07.2016 № 220 та набирає чинності з першого числа місяця, що настає через 90 днів з дня опублікування в офіційному друкованому виданні Мінрегіону «Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України». Зазначений ЖБН розроблений на заміну ДБН В.2.6-31:2006.

Під час презентації ДБН Г. Зубко зазначив, що основні законопроекти наразі перебувають у Парламенті («Про житлово-комунальні послуги», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про комерційний облік комунальних послуг», «Про Фонд енергоефективності»). Їхнє прийняття є одним із пріоритетів у процесі реформування сфери енергозбереження та житлово-комунального господарства.

ДБН також визначає програмне забезпечення, що передбачає охоплення в одній програмі всього технологічного процесу визначення енергоефективності та дасть можливість енергоаудиторам отримати відкритий доступ до бази даних.

Крім того, Г. Зубко розповів про ініціювання проведення Дня енергоефективності у Парламенті для розгляду пріоритетних законопроектів щодо енергозбереження та енергоефективності.

Варто зазначити, що ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» затверджено 08.07.2016. Найближчим часом, за словами чиновників Мінрегіону, документ буде опублікований у друкованому виданні Мінрегіону «Інформаційний бюлетень Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України» та вступить в дію з 01.05.2017.

ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» розміщено на офіційному веб-сайті Мінрегіону за посиланням.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора