У «Павлоградвугіллі» пообіцяли забезпечити гідний опалювальний сезон 0 197

Директор «ДТЕК Павлоградвугілля» спростував нещодавні звинувачення Міністра енергетики Володимира Демчишина з приводу саботажу в процесі постачання вугілля до електростанцій.

Під час прес-конференції Сергій Воронін заявив, що на ТЕС відправлено близько 8 млн тонн вугілля, і ще 4 млн збагачується, оскільки недостатньо відповідає тим нормам, які потрібні для використання в роботі електростанцій.

Крім цього, за його словами, притримувати паливо на складах для компанії не вигідно ні з екологічної, ні з економічної точки зору. Він зазначив, що підприємство перераховує чималі кошти, аби вирішувати проблеми із забрудненням навколишнього середовища, тому з їхнього боку було б абсолютно безглуздо навмисно шкодити природному оточенню. До того ж, якщо вугілля певний час затримується на поверхні, у нього знижується рівень якості. А під час транспортування на склади і подальшої відправки на остаточне місце призначення на кожній тонні втрачається щонайменше 19 грн.

Наостанок директор «Павлоградвугілля» запевнив присутніх, що, незважаючи на важку ситуацію, підприємство якісно підготується до зими, для того, щоб гідно провести опалювальний сезон.

Попередня новинаНаступна новина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вибір редактора